Logo
Vytisknout tuto stránku

FOTOREPORTÁŽ: Létání nad pouští

FOTOREPORTÁŽ: Létání nad pouští

Nedávno jsme tu psali o tom, že se český tým z elektrotechnické fakulty ČVUT kvalifikoval do prestižní mezinárodní soutěže Mohamed Bin Zayed International Robotics Challenge, nyní jsme od tiskové mluvčí FEL ČVUT paní Libuše Petržílkové dostali první fotografie z přípravy na soutěž v exotickém prostředí Spojených arabských emirátů. Ve fotoreportáži můžete aspoň zprostředkovaně zažít atmosféru přípravy dronů i létání nad dunami pouště.

Skupina Multirobotických systémů z katedry kybernetiky ČVUT FEL postoupila do finále soutěže Mohamed Bin Zayed International Robotics Challenge. V této galerii můžete sledovat, jak se jim ve Spojených arabských emirátech daří. Článek o úspěchu týmu z FEL ČVUT při kvalifikaci do soutěže najdete zde. Průběh akce můžete sladovat také na facebookovém profilu

Důležitá zpráva pro studenty: od dubna začíná nábor pro další kolo této soutěže. Pokud hledáte téma bakalářky/diplomky o využití dronů a o souvisejících technologiích, podívejte se na stránky http://mrs.felk.cvut.cz/projects/mbzirc, nebo se rovnou hlaste na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jan A. Novák

Publicista a fotograf, který se od dětství snaží fotit to, co většina běžných lidí nemůže vidět. Drony ho tedy nemohly minout.

Internetová stránka: www.novakoviny.eu
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.