Informační portál o světě bezpilotních prostředků

Našel se Spark

Že drony občas ulétou a už se nenajdou, to asi každý majitel tak nějak tuší. Obřas se ale najdou a jsme rádi, že poctiví nálezci se obracejí právě na DroneWeb. Tentokrát se našel dokonce Spark, což není levná záležitost, takže pokud se nám podaří spojit nešťastnéh majitele s poctivým nálezcem, budeme rádi.

Do pošty Dronewebu jsme 28. listopadu dostali mail následujícího znění: "Dnes jsem při venčení psa nalezl na trávníku v Praze 7 dron. Předpokládal jsem, že na něm bude uveřejněno telefonní číslo nebo něco takového,ale bohužel je zcela bez identifikace. Bohužel jsem z hlediska znalosti dronů zcela nepolíben , ale po otevření se mi podařilo zjistit, že se jedná o model SPARK MODEL : MM1A . Jsem trošku v koncích co s ním, aby se dostal do rukou svého majitele, samozřejmě je možnost to zařízení odnést do ztrát a nálezů, ale to se mi zdá jako "poslední možnost" 

Pokud jste tedy někdy v poslední době přišli o Spark v uvedené lokalitě, dejte nám vědět (samozřejmě s příslušnou idetntifikací stroje), spojímě Vás s nálezcem. A protože to není první případ (viz zde), pro ostatní nechť je to názorná ukázka, proč je dobré mít na dronu štítek s telefonním číslem

Jan A. Novák

  

Naposledy změněnopondělí, 03 červen 2019 15:05
Jan A. Novák

Publicista a fotograf, který se od dětství snaží fotit to, co většina běžných lidí nemůže vidět. Drony ho tedy nemohly minout.

Internetová stránka: www.novakoviny.eu
Pro psaní komentářů se přihlašte